Cabanas Ayalen Con Vista Al Lago
| Gratis WiFi Gratis Wi-Fi på offentlige områder | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Børnevenlig Tremmesenge/vugger |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Cabanas Ayalen Con Vista Al Lago har udsigt over søen og ligger 7 km fra Plaza de Armas de Pucon.
Museo Mapuche Pucon er ca. 15 minutters kørsel væk. Du kan komme til Feria Artesanal Pucon om få minutter i bil.
Madlavning er mulig i et fuldt udstyret køkken på denne alpehytte.
- Lokale seværdigheder
- Playa Chilco2,4 km
- Playa Los Chilcos2,4 km
- Lufthavne
- Pucon lufthavn13 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Gratis Wi-Fi på offentlige områder
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Grillfaciliteter
På værelset
- Dagligstue
- Patio
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Buksepresse
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- CD-afspiller
- Tremmesenge/vugger
- Parketgulv
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Cabanas Ayalen Con Vista Al Lago?
Gæster på Cabanas Ayalen Con Vista Al Lago kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Cabanas Ayalen Con Vista Al Lago?
Gennemsnitsprisen for en nat i Cabanas Ayalen Con Vista Al Lago er 99$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Cabanas Ayalen Con Vista Al Lago?
Cabanas Ayalen Con Vista Al Lago accepterer betalingsmetoder som Mastercard, Visum og Rød Compra. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til den alpehytte?
Gæsterne vil kunne bo i den alpehytte med deres kæledyr.